Бібліотеки в цифровому світі

BIBLIOTEKAR.IN.UA, що бувстворений компанією “Електронні архіви України”,- це відкритий майданчик, де будуть зібрані всі проекти з оцифрування, реалізовані в нашій державі. Наш сайт – це своєрідна ланка між бібліотекою та читачем, майданчик для популяризації, висловлювань, дискусій.

Проект створено для усіх, хто цікавиться проектами з оцифрування, кому небайдужа доля українських бібліотек, хто хоче дізнатися більше про збереження культурної та історичної спадщини за допомогою цифрових технологій.

На ресурсі:

  • міститься інформація про вже оцифровані колекції, доступ до них, історії їх створення, місце в історії/науці/культурі, статистичні дані.
  • підіймаються фахові актуальні питання – про професійне обладнання, програмне забезпечення, продуктита рішення. Окрім аналітичних оглядів, статей ми готові надавати консультативну допомогу українським бібліотекарям, що планують запроваджувати цифрові проекти.  
  • публікуються цікаві дослідження, заходи, нові проекти, інформація про анонси майбутніх професійних або соціо-культурних подій, інтерв’ю, коментарі «з перших вуст».       

Давайте разом формувати сучасну інформаційно-бібліотечну культуру України!

Бажаємо вам приємної віртуальної подорожі до “Бібліотек в цифровому світі”!