ЖИВА КРАЇНА

Жива (Живана, Siwa) — слов’янська богиня, відповідає за циклічні зміни в природі. Подекуди, її ім’я трактують як «та, що дає життя».

Живу, окрім того, що вона є богинею життя, у різних слов’янських племенах вважали також життєдайною силою для рослин і тварин, богинею зцілення, що має силу пробуджувати до життя; богинею річного сільськогосподарського циклу, врожаю та достатку. Вона також часто асоціювалася із землею, тому землероби слов’яни шанували її особливо високо.

ЩО ТАКЕ “ЖИВА КРАЇНА”

Спілка науковців, менеджерів і аграріїв, що об’єдналися з метою дослідження, популяризації та впровадження екологічних методів ведення сільського господарства.

В основі діяльності – відповідальне ставлення до землі, яка нас годує. Наші фахівці прагнуть довести, що екологічний та науковий підхід до аграрного виробництва так само економічно вигідний, як і “індустріальний”. Адже ігнорування біологічних законів, щорічне посилення хімічних обробок, підвищення площі та зношення орних земель за рахунок високо-прибуткових культур – шлях до банкрутства всієї країни.

Історія “Живої країни” розпочалася із вивчення проблеми зменшення природної популяції запилювачів внаслідок використання хімічних засобів захисту та добрив. Далі – дотично – про вимирання корисних ентомофагів. Логічно, що за короткий термін ми “прийшли” до необхідності біологізації сільського господарства загалом та проблем, які заважають її впровадженню.

У ході досліджень “Жива країна” знайшла однодумців та власну місію – об’єднання всіх небайдужих заради сінергії наукових досягнень, інвестицій та маркетингу.
Ми співпрацюємо із Національним університетом біоресурсів та природокористування (НУБІП) та найстаршим на теренах України закладом в галузі промислової ентомології, мікробіології та біологізації землеробства ІТІ “Біотехніка”.

На разі, ми залучили інвестиції та запустили амбітний проект “JML” – створення першого заводу та торгової марки українських джмелів-запилювачів. Найближчі кроки – консалтингова агенція по впровадженню біометоду для малих та великих господарств.

http://dziva.com.ua/