Futura Ethno Lodge

Futura Ethno Lodge

Захист природного заповідника поблизу с. Ципово (Молдова) , підтримка та створення унікального рекреаційного комплексу Futura Ethno Lodge, а також збереження традиційної молдавської культури і ремесел.

Готельний комплекс "Futura Ethno Lodge" в с. Ципово - унікальний майданчик для соціальної та економічної трансформації регіону.

Мета проекту - захист Циповського заповідника та басейну р. Дністер, відродження традиційних народних промислів, розвиток транспортної інфраструктури, створення нових робочих місць у сфері екологічного туризму.

Проект допоможе відкрити Молдову як унікальний туристичний напрямок, зберегти для майбутніх поколінь автентичний вигляд Циповского регіону. Мова йде про створення екоцентрічного середовища, де людина, природа та суспільство будуть рівноцінними партнерами.

Futura Ethno Lodge - це місце не вражень, а змін, що відбуваються якісно та системно в умовах екологічної, інформаційної та розумової чистоти.

https://youtu.be/epZFzVinkH0

Futura Ethno Lodge показує, як можуть органічно та ефективно з'єднуватися:

• природа як первісна база нашого існування;

• науково-технологічні досягнення, адекватні сучасним глобальним запитам;

• постійна духовна робота людини - необхідна, щоб відчути Сенс у тому, що відбувається.

Підтримка створення еко-комплексу в Ципово - частина великого задуму з відродження унікальних місць культурної та історичної спадщини Східної Європи та Причорномор'я. Мрія побачити ці найяскравіші природні та історичні пам'ятки врятованими, заново відкритими та наповненими життям, наповнює нас енергією для реалізації проекту.

Проект: 

http://www.ryntovt.com/ru/rabotyi/proektyi/gostinichnyij-kompleks-futura-czyipovo-moldova-2013-konczepcziya