Чорногорська гамма

Чорногорію часто називають "Перлиною Адріатики". Це унікальна країна з блакитним океаном, доглянутими піщаними та гальковими пляжами, красивою природою та найчистішим повітрям. До речі, ви знаєте, що про це сказав Лорд Байрон?

 «У момент народження нашої планети, найпрекрасніша із зустрічей землі і моря відбулася в Чорногорії»

Але це лише мала дещиця. Дика природа Чорногорії співіснує в гармонії з малими містами, курортами та пам'ятниками древньої архітектури. Існує тур, в якому можна побачити те, що зазвичай проходить повз більшості «пляжників».

У нашій експедиції ми не тільки побачимо історичні та святі місця, не тільки відпочинемо на скелястих берегах Адріатичного моря, але ще й перетнемо країну з півдня на північ та насолодимся краєвидами країни з висоти пташиного польоту!

Фонд «Футура», місією якого є розвиток і відкриття унікальних територій, підтримує розвиток туризму в Чорногорії і в національному парку Дурмітор та запрошує зібрати свою колекцію вражень.

З цією метою ми створили веб-сайт Привал Клубу, який знаходиться в м. Жабляк - найбільшому поселенні в національному парку Дурмітор й, одночасно, самому високогірному балканському місті на висоті 1450 м над рівнем моря.

Жабляк оточений п'ятьма каньйонами, в яких мешкають понад 300 тварин і 130 всіляких видів птахів. Деякі зуміли вціліти ще з часів льодовикового періоду. Тут є озера та гірські печери, сніг в яких не тане навіть у літній період. Сталактити й сталагміти в цих печерах переливаються всіма кольорами веселки, створюючи непередавану загадкову атмосферу.

Ми створили подорож для тих, хто хоче отримати за короткий термін безліч найрізноманітніших вражень. Ви можете замовити тур будь-якої тривалості від 2 до 12 днів.

Одна з найулюбленіших нами експедицій - Чорногорська гамма (Сходження на чотири незаймані вершини Чорногорії):

• Боботов-Кук (2523м)

• Беласиця (2139м)

• Румія (1600м)

• Ловчен (1750м)

При цьому, сходження доступні як для тих, хто вже має досвід у горах, так і для тих, хто вперше вирішив випробувати себе. Для тих, хто хоче не тільки скупатися в морі та поніжитися під сонцем на пляжі, але і зробити захоплюючі піші походи!

Інформацію про Привал клуб, активності, визначні пам'ятки та детальний опис експедиції Ви можете знайти на сайті:

http://privalclub.com/