Хакатон «Team.Hack» 

Фонд «Футура» підтримав дебютний хакатон «Team.Hack» першого в Україні молодіжного конструкторського бюро - клуба «Geek Workspace», що був створений при НЦ «Мала академія наук України».

Клуб «Geek Workspace» – це спільнота молодих людей (учнів старших класів, студентів та аспірантів), об’єднаних спільним інтересом до технічних, інформаційних технологій та природничих наук. Спільну мету в своїй діяльності учасники клубу вбачають у реалізації власних амбіцій, ідей, ініціатив і творчого потенціалу, працюючи над технічними проектами командою. Більшість членів клубу – призери всеукраїнських і міжнародних олімпіад, конкурсів наукових робіт, винахідники та громадські активісти.

Інтелектуальне змагання серед найрозумніших програмістів, дизайнерів і менеджерів «Team.Hack» з 21 по 23 березня об’єднало в стінах павільйону Щорса кіностудії імені О. Довженка 47 учасників, які розділилися на вісім команд. Учасниками цього дійства могли стати абсолютно всі студенти вишів та учні старших класів, які попередньо подали заявки для реєстрації.

Талановиті програмісти, зосередивши свій потенціал на єдиній меті, презентували вартісний проект - кросплатформений додаток-органайзер, що призначений для керування проектами.

Проект оцінювали Максим Терновий – представник компанії Яндекс, Дмитро Нікулін– керівник фотостудії «Time Studia»,Віталій Мосійчук  старший викладач радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ», кандидат технічних наук, Олексій Кравєц — технічний директор рекламного агентства RAPP Ukraine. Журі оцінювало дизайн, універсальність та зручність презентованих командами проектів.

Олексій Кравєц, звертаючись до учасників, сказав: «За вами – майбутнє. Колись і мені доводилося чути такі слова, але я в це не вірив. Так от, тепер прийшов час і мені казати, що майбутнє – за вами. Важливо, щоб ви розуміли: власне перемога не є перемогою, а саме шлях до неї – це вже перемога кожного з вас».

Переможцями хакатону стала команда 1D20. Головним у своїй  перемозі  хлопці вважають те, що їм пощастило об’єднатися в одну команду саме таким складом.

Вручивши дипломи й подарунки, організатори «Team.Hack» не зупиняються – МКБ уже пообіцяло незабаром розпочати підготовку хакатону з зеленої енергетики, який, звичайно, буде не менш плідним для сфери IT-технологій.

Всі проекти, які продуктуються у клубі, будуть втілені в життя – запропоновані підприємствам та профільним організаціям. Також МКБ прийматиме замовлення на створення технічних розробок.