FUTURE PROFESSIONALS

«FUTURE PROFESSIONALS» (Майбутні професіонали) - перший в Україні проект подібного роду для школярів і студентів, що включає в себе екскурсії в світ бізнесу та професій, програми профорієнтації, а також цикл зустрічей з фахівцями найбільших українських і міжнародних компаній, визнаними лідерами та експертами в своїй області. Бізнес-зустрічі допомагають хлопцям зробити усвідомлений вибір майбутньої професії, даючи відповіді на головні питання:

• Які професії існують?
• Як працюють сучасні компанії?
• Яку освіту краще вибрати для тієї чи іншої спеціальності?

Мета проекту - показати та розповісти старшокласникам «всю правду про доросле професійне життя», на прикладі успішних компаній показати, як будується сучасний бізнес, як створюються і працюють сучасні технології, які співробітники і як беруть участь в досягненні результату. Профорієнтація - дуже важлива і ми хочемо дати практичні знання і розуміння про світ професій -надати можливість нашій молоді приміряти на себе різні спеціальності, проникнути в суть професій, пробудити інтерес стати професіоналами, поставити запитання співробітникам компанії і знайти відповідь на питання «Ким стати?»

Проект був заснований в червні 2012 року. За перші 3 місяці нам вдалося заручитися підтримкою більше 15 українських і міжнародних компаній. А через рік наші ініціативи підтримали понад 36 компаній і ми постійно залучаємо нових партнерів. З жовтня 2012 р. понад 4500 старшокласників і студентів вищих та середніх навчальних закладів відвідали компанії наших партнерів.

www.texpotex.com