Проекти

Смарт-площадка "Лемурашник"

Проект “ЛЕМУРАШНИК” – це новий формат дитячих майданчиків - смарт-майданчик, де фізична активність органічно поєднується з інтелектуальним розвитком дитини.

ЖИВА КРАЇНА

Спілка науковців, менеджерів і аграріїв, що об’єдналися з метою дослідження, популяризації та впровадження екологічних методів ведення сільського господарства.

Сторінки майбутнього

"Сторінки майбутнього"
Всеукраїнська програма з оцифрування унікальних друкованих видань і рукописів

FUTURE PROFESSIONALS

«FUTURE PROFESSIONALS» (Майбутні професіонали) - перший в Україні проект подібного роду для школярів і студентів, що включає в себе екскурсії в світ бізнесу та професій, програми профорієнтації, а також цикл зустрічей з фахівцями найбільших українських і міжнародних компаній, визнаними лідерами та експертами в своїй області.

Віртуальний архів Т. Г. Шевченка

Багатоетапний проект присвячений святкуванню 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка.
Його мета - надати громадськості вільний доступ до унікальних першоджерел, пов'язаних з постаттю Шевченка.

Хакатон «Team.Hack» 

Фонд «Футура» підтримав дебютний хакатон «Team.Hack» першого в Україні молодіжного конструкторського бюро - клуба «Geek Workspace», що був створений при НЦ «Мала академія наук України».
Клуб «Geek Workspace» – це спільнота молодих людей (учнів старших класів, студентів та аспірантів), об’єднаних спільним інтересом до технічних, інформаційних технологій та природничих наук.

Sunny Day

Перший український хакатон сонячних технологій

Агромантика

"Агромантіка" Виставка фотографій Арсена Федосенко

1576.ua

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО СВІТУ